Lop

Shitet nga: samija_m@hotmail.com 07 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten lopet e qumshtit dhe vjetat.
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim