Maqina per mjeljen lopve gjendje te mirpune

Shitet nga: mm 04 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Lipjan
maqina osht gjendje te rregullt dhe punen shum te mir ka montohet ne mure osht ardhur nga gjermania dhe nuk osht perdore 5 muaj maqina nuk ka kofen per ma shum
na komtakttoni (viber)+37745387968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim