Pula

Shitet nga: smajli 30 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
pulat jon te mdhaja dhe te mira per vez qmimi sipas marrveshjes 044830512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim