Pula

Shitet nga: smajli 30 Jan 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Lipjan
pulat jom shum te mdhaja dhe tmira.per vez 044830512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim