Pula

Shitet nga: erion 28 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten pulat dhe knojsi jan shum pula tmira siq shihen dhe ne foto nese jeni blers serioz telefononi bejm pak zbritje qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim