Pula u shiten flm merrjep

Shitet nga: albion 26 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Lipjan
shes qiftin dhe ndrroj me pula brahama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim