Qurana me shumic dhe pakic

Shitet nga: Qura 19 Dhj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten quranat e majshum te sivjetit me ni pesh mahnitse ne fshatin Dobraj e Madhe cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim