Shes Dhit te kuqe

Shitet nga: Coli 14 Sht 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes 40 krer Dhi qumshtore,25 edha dhe 2 cjep.Te gjitha jane te Rces Ballkan ,te gjitha jan te kuqe siq mund te shihen ne foto.Qmimi me marrveshje.Pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim