Shiten Piklajkat

Shitet nga: .... 14 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten 4-pula dhe 1-gjel...
Qmimi 20 per cop...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim