Shitet Lopa - mbi 20 litra qumsht

Shitet nga: xx 11 Sht 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet lopa bardh e kuq. edhe nje muaj shtohet. ka mbi 20 litra qumsht, eshte shum e urt.
Per me shum info mund te kontaktoni ne nr. 049585059 dhe 044287550.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim