Shitet Lopa ose Mshtjerra

Shitet nga: Azem 17 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet Lopa me 2 vjeta (femra) u shtu met 09.03.2015
2015 dhe
Mshtjerra esht 7.5 muj Bars


Per me shim info kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim