Shitet lopa me viq

Shitet nga: Eden 08 Mar 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Lipjan
shitet lopa me viq femen eshte shtu qe dy jav lopa eshte ne viqin e 4 dhe ka 20 litra qumshte lopa peshon rreth 650 kg mund te kontaktoni numrin 045-952-046 poashtu edhe ne viber ne +37745952046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim