Shotat e Egra

Shitet nga: Isak 23 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Urgjente, Shiten shotat e egra, shot e shotan, Cmimi sipas marrveshjes, Ata të cilët janë të interesuar dua që të jenë seriozë dhe të sinqertë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim