Tershane edhe sane

Shitet nga: Bekim 21 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shes tershanen dhe sanen me nje qmim te diskutueshem per me shum kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim