Urgjent Shitet

Shitet nga: xxxxx 28 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shes mshtjerren 12mujshe osht simental osht shum e mir ndaq me pre ndaq me majt per me shum kontakto n tel dhe viber +37744474943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim