Ushqim per kafshë

Shitet nga: mehmedal 06 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
per te gjith ata te interesuarit,jan 1000 balla dhe jan nen kulem,dhe asnjher nuk jan lagur nga shiu.ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim