Viçat mashkull dhe femer

Shitet nga: rinor 31 Jan 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten viçat.Jane te shendoshe.Njeri eshte mashkull tjetri femer.Shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim