Vija te ujit per ferma te zogjeve BROILER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Divjaka Hill 29 Qer 15:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Bejme shitjen dhe montimin e vijave te ujit per ferma te zogjeve Broiler.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim