Zogj (Pula) Broiler

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Divjaka Hill 22 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   1,6 EUR

Komuna: Lipjan
Shesim zogj Broiler te peshave te ndryshme, zogjet jan shume cilesor dhe te vaksionuar.
Cmimi: 1.7 euro kilogrami.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim