Zogj (Pula) Broiler

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Divjaka Hill 22 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   1,6 EUR

Komuna: Lipjan
Shesim zogj Broiler te peshave te ndryshme.
Zogjte jan cilesor dhe te vaksionuar.
Cmimi 1.7 Euro kilogrami.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim