Zogj dhe shota

Shitet nga: ismajl 05 Gsh 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Lipjan
shiten 16 zogj te katunit 3 muj 5 euro copa
dhe shotat 3 muj 10 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim