klysh

Shitet nga: ymerli 11 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
shitet klyshi 2 vjeqar klyshi asht shum imir dhe i ngushem po ashtu shkon shum mir edhe me dele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim