pula

Shitet nga: sami 07 Dhj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
kemi pula shume te shendosha dhe kemi raca te ndryshme nuk jane te semura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim