sana dhe detelin 400 duj nga 2 euro

Shitet nga: Bashkim 01 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Lipjan
shes sanen dhe detelinen qmimi 2 kam rreth 400 duj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim