shiten urgjentisht

Shitet nga: ardi 20 Jan 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten 4 pula dy zeza me pika bardha dy te bardha me ka pak pika tzeza si dhe gjeli I zi osht fenomenal ner 140 e ju lutem mos thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim