shiten urgjentisht

Shitet nga: Ardi 22 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten dy pulat dhe Gjeli jon zogza te 2015 vez jan tu bo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim