shitet Lopa qumshtore me viq

Shitet nga: xx 09 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet lopa qumshtore eshte shum e mir dhe e urt ka viqin femer. Eshte shtu qe 2 dit. Per me shum informata lajmrohuni ne nr. 044823094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim