shitet viqi

Shitet nga: mehmet 20 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet viqi femen nana e vet 30 litre taMel I qet per me shum informata na kontaktoni n nr dhe ne viber +37744665692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim