u shiten

Shitet nga: ismajl 18 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shiten pula dhe gjelat Amerikan (Brahma) jon te sivjetit po ashtu edhe te katunit kto qo jon ne foto jon brahma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim