Kosh për vendosjen e gypave të puseve (bunare) d..

Shitet nga: Shitësi 29 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kosh për vendosjen e gypave të puseve (bunare) deri ф60-70cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim