Makin industriale për mobile

Shitet nga: Lulzim Hetemi 16 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makin industrial pë mobile e firmes " PFFAF " është në gjendje shum të rregullt
Funksioni i saj është qe trasporton me me dhemb dhe gjilpër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim