Raftat per market

Shitet nga: faruk 09 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shiten raftat per market raftat jan shum tmir munden mu perdor per qfar do pune ratfat te murit jan 20 metra dhe te mesit jan dy copa te gjat ka 5.5 metra shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim