Sharr pingule hilti

Shitet nga: besnik 27 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
sharr pingule hillti shum pak e perdorun esht marka HILLTI origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim