Shiten aparatat e gozhdave

Shitet nga: Naser 24 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten 5 lloje te aparateve per gozhdim ne gjendje te shum te mir pune cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim