Shitet elektromotori me reduktor

Shitet nga: Naser 24 Nën 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet elektromotori 3kW me reduktor ngjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim