Shitet kompresori

Shitet nga: Naser 24 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet kompresori 6 klipsh me rezervuar 500l ne gjendje shum tmir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim