Shitet riteplat (makina per ngjeshje)

Shitet nga: Naser 28 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet riteplata (makine per ngjeshje) e markes Wacker ngjendje te rregullt ka vetem nje defekt te riparueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim