shes salduesen me 3 dhe 4 per PVC

Shitet nga: Xhaviti 28 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinen salduese hafner me 3 koka dhe urban me 4 koka ardhura nga perendimi per prodhimin e dyerve dhe dritareve PVC

******MAKINERIT GJINDEN NE RRUGEN FERIZAJ GJILAN NE GJILANKOMPRESOR PER KAPACITETE TE MDHA
makin per prerjen e mekanizmit te dritareve dhe dyerve te plastikes
bonsek per dru
burrmashin statik i madh
makin per prerjen e panelit
Ju lutem na vizitoni ne faqen ton WWW.KREMTIMI.COM ----

Ipko/Vala 049/044 212527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim