Makin per pastrim te dritareve

Shitet nga: Roni 01 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes makinen per pastrimin e dritareve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim