Makin per qelca

Shitet nga: agron 24 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shitet makina per qelca eshe e importuar nga gjermonia eshte ne gjendje te rregullt, hyn ne pun per riparimin e qelsave edhe per ndertimin e tyre, per me shum na kontaktoni :044-896-014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim