Motorr i Lavatriqes

Shitet nga: Egzon 03 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Vetem Motorri osht Mundeni me perdor qka te doni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim