Inventari Komoplet per Frizerka

Shitet nga: fidaim 07 Pri 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Paisjet jane te ardhura nga Belgjika jane ne gjendje te shum te mir dhe pothuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim