cimba kafes 3 grupsh italjan

Shitet nga: Shpejtimi 17 Mar 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparatin ekafes 3 grupsh italjan por ma shum nfermatat vider +37744 450 786 .nr 043884099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim