Frigorifer+vrizë

Shitet nga: privat 12 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Eshte ne gjendje shum te mir pune dhe i ruajtur mir,frigoriferi ne xhama dhe posht e ka vrizin per akull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim