Furra picav dhe paisje tjera per restorant

Shitet nga: Imri 14 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet komplet invertari per restorant per ma teper telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim