Inventar per restaurant

Shitet nga: qendrim 21 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes paisje per restaurant te gjitha jan te reja vetem 2muj te perdorura jap me ni qmim pergjyst sa jan ble te reja paisjet jan kto :

zgaren e prushit ------------------------------450euro

2 qadra ----------------------------------------- 450euro

Shankin ----------------------------------------- 100euro

Makinen per pjekjen e doner -------------250euro

Makina per sallat ------------------------------ 50 euro

per ma shum info dhe rreth qmimit 045638016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim