Maqin e pulave

Shitet nga: gazmend 19 Pri 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
maqin e pulave me prush ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim