Shiten dy par dyer per lokale...

Shitet nga: Kujtim 02 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

585 EUR   650 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten dyert per lokale afariste.
Dimensionet: 3 me 2.40
Viber: +37744 603821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim