Ulset me 5 kompleta elkur me dijapan 170 erokompl

Shitet nga: fidon 03 Dhj 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

860 EUR   1 000 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes ulset me 5 kompleta me ulse me elkur 5 kompleta nisha 20 korrika plus 5tavolina jab te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim