aparat

Shitet nga: gazmend 23 Sht 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
aparati eshte ne gjendje te rregullt posedon tri dorza për mbushje
12 L
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim